Święta tuż, tuż, a więc czas na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego pięknego powiatu do udziału w magicznym konkursie „Zaśpiewajmy Jezuskowi”.

To już trzecia odsłona tego wyjątkowego wydarzenia, które w zeszłym roku zdobyło ogromną popularność.

Zbierzcie swoich najbliższych – rodziców, dziadków, rodzeństwo, a może nawet zwierzaki domowe – do wspólnego śpiewania! Niech magia świąt rozbrzmiewa w Waszych domach! Nagrania przyjmujemy do 15 grudnia br. na adres konkurs@powiatleczynski.pl.

Dodatkowo, wśród uczestników, wybierzemy jedną osobę, która będzie miała niepowtarzalną szansę zaśpiewać 20 grudnia podczas nagrania świątecznego programu w telewizji TVP3 Lublin.

ZAPRASZAMY serdecznie do wzięcia udziału w świątecznym konkursie „Zaśpiewajmy Jezuskowi”!

Niech Wasze kolędy rozświetlą te świąteczne dni!

Poniżej znajdziecie regulamin, zgodę oraz kartę zgłoszeniową do pobrania.

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej.