powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Powiat Łęczyński rozpoczyna działania nad opracowaniem Strategii Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego na lata 2023 -2030, które polegały będą na przeprowadzeniu kompleksowej diagnozy społeczno-gospodarczej powiatu oraz określeniu celów i zadań, mających zapewnić jego długofalowy rozwój społeczno-gospodarczy. W związku z powyższym zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest poznanie poglądów i  opinii mieszkańców, przedsiębiorców i instytucji powiatu łęczyńskiego w najważniejszych dla naszego rozwoju sprawach.

Ankieta ma charakter dobrowolny i anonimowy odpowiedzi na udzielone pytania objęte są tajemnicą. Wszelkie zebrane i uzyskane informacje wykorzystane zostaną w procesie opracowania Strategii w formie zestawień zbiorczych. W żaden sposób indywidualne odpowiedzi nie będą publicznie udostępniane.

Z góry bardzo Państwu dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Zachęcamy również do przesyłania wszelkich opinii, uwag i propozycji dotyczących kierunku rozwoju społeczno-gospodarczego powiatu na adres e-mail: strategia@powiatleczynski.pl

Serdecznie Państwa zachęcamy do wypełnienia ankiety, co nie powinno zająć Państwu więcej niż 10-15 minut.  Wierzymy, że pytania ankiety okażą się dla Państwa interesujące a poświęcony przez Państwa czas pozwoli nam na realizację zadań Powiatu zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Ankietę prosimy wypełniać do dnia 30.11.2023 r.

https://docs.google.com/forms/d/1iEV1oxbKtXALkzFDOruLQcbt7uANVpODbPGp20m54Dw/edit  : STRATEGIA ROZWOJU POWIATU ŁĘCZYŃSKIEGO NA LATA 2023 -2030 – ANKIETA