Starosta Łęczyński, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie, Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Milejowa oraz Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Jaszczowie mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Powiatowym Dyktandzie im. prof. Walerego Pisarka dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych  oraz dla dorosłych.

Tematem dyktanda będzie życie, działalność i twórczość śp. profesora Walerego Pisarka.

Celem II Powiatowego Dyktanda jest m.in. propagowanie umiejętności pisania poprawnego pod względem ortograficznym i interpunkcyjnym oraz popularyzacja postaci patrona – śp. prof. Walerego Pisarka.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu i liczymy na Państwa udział.

Termin: 30 maja 2022r. (poniedziałek) o 9.00.

Miejsce: Zespół Szkół nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie, ul. Partyzancka 62.

Zgłoszenia szkoły należy dokonać do 25.05.2022 r. przez:
1. wypełnienie formularza i oświadczenia znajdujących się w załączniku oraz wysłanie na adres e–mail  podany w regulaminie
lub
2. wypełnienie formularza i oświadczenia znajdujących się w załączniku oraz wysłanie listem poleconym na adres szkoły z dopiskiem ZGŁOSZENIE.

Organizatorzy przewidują dyplomy i atrakcyjne nagrody dla laureatów i zwycięzców oraz podziękowania dla każdego z uczestników.

Zachęcamy do udziału
!