IPR. 272.4.12.2016 Łęczna, dnia 29.11.2016r.

Zainteresowani Wykonawcy
Pytania i odpowiedzi do przetargu nr 1

Dotyczy: przetargu nieograniczonego, znak: IPR. 272.4.12.2016 na : sukcesywne dostawy do siedziby Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej artykułów spożywczych, według podziału na 8 zadań
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego wpłynęło następujące pytanie, – dotyczące zadania nr 6 – artykuły mleczarskie, pozycja nr 7 w formularzu ofertowym, na które udzielono odpowiedzi:

Pyt.1 Czy zamawiający w pozycji nr 7 szczegółowego formularza potrzeb dopuszcza zmianę rodzaju opakowania? Proponujemy mleko w dzbanku Bieluch 2 % 1l.
Ad.1 Zamawiający wyraża zgodę na zmianę opakowania w dzbankach Bieluch 2% 1 litr.

Zamawiający informuje, że pytania oraz odpowiedzi stają się integralną częścią SIWZ
i będą wiążące przy składaniu ofert.