Łęczna, 16.10.2015r.

Pytania i odpowiedzi nr 2
Wykonawcy wszyscy

ZP.SP.O.272.4.7.2015

Dyrektor Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej informuje, iż w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: zakup jednej sztuki fabrycznie nowego autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych wpłynęły następujące kolejne pytania:
1.Czy Zamawiający dopuści do przetargu autobus fabrycznie nowy niezarejestrowany z roku produkcji samochodu bazowego 2014, a zabudowy autobusowej w 2015r?
2.Czy Zamawiający dopuści do przetargu autobus w kolorze szarym, malowany farbami niemetalizowanymi ?
3.Czy Zamawiający dopuszcza autobus posiadający światła przeciwmgielne tylne bez świateł przeciwmgielnych przednich ?
4.Czy Zamawiający dopuści do przetargu autobus nie posiadający tempomatu?
5.Czy Zamawiający dopuści autobus posiadający Autoryzowany Serwis Obsługi w odległości 130 km od Zamawiającego ?

W odpowiedzi wyjaśniam:
Ad. 1.) NIE