Łęczna, dnia 02.04.2014r.

ZP.272.4.3.2014

Wszyscy uczestnicy

Pytania i odpowiedzi Nr 2

Dotyczy: Postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na przedmiot zamówienia pn.: Wymiana stolarki okiennej drewnianej na okna z profili PCV w budynku ZSG Łęczna. ZP.272.4.3.2014. Ogłoszenie opublikowano w dniu 24.03.2014r. pod numerem BZP : 61721 – 2014.

W imieniu zamawiającego Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej z siedzibą: Aleja Jana ul. Bogdanowicza 9, 21-010 Łęczna, przekazuję pytania Nr 1 oraz odpowiedzi na zadane pytania, jakie wpłynęły do Zamawiającego w dniu 27 marca 2014r, do postępowania w trybie przetargu nieograniczonym na roboty remontowe w budynku ZSG Łęczna :

1.Czy zamawiający dopuszcza profil PCV 5-komorowy o szerokości mniejszej niż 70 mm?
2.Czy Zamawiający dopuszcza profile PCV z ponownego uzdatniania, w technologii koekstruzcji, z szarym rdzeniem, wykonanym z granulatu z materiałów odpadowych?
3.Czy Zamawiający dopuszcza profil PCV z szarą uszczelką, która posiada parametry nie gorsze niż czarna?

W odpowiedzi informujemy:
Ad. 1) NIE
Ad. 2) NIE
Ad. 3) NIE

Zamawiający nie widzi potrzeby na obecnym etapie postępowania przesunięcia terminu składania ofert na termin późniejszy.

Zamawiający informuje, że pytania oraz odpowiedzi stają się integralną częścią SIWZ
i będą wiążące przy składaniu ofert.