Znak sprawy: IPR.272.1.19.2018
Łęczna 08.03.2018r
Wykonawcy
Dotyczy: zapytania ofertowego na WYKONANIE USŁUGI ZAPROJEKTOWANIA, WYKONANIA, DOSTAWY ORAZ MONTAŻU TABLIC INFORMACYJNYCH I PAMIĄTKOWYCH W RAMACH PROJEKTU „MODERNIZACJA INFRASTRUKTURY SZKÓŁ ZAWODOWYCH W POWIECIE ŁĘCZYŃSKIM”
1.Zmienia się rozdział IV, pkt 3 , 4 i 6
z zapisu:
3.Tablice informacyjne: zamówienie obejmuje zaprojektowanie, wykonanie, dostawę i montaż 2 szt. tablic informacyjnych, wolnostojących, jednostronnych o wymiarach wys. 80 cm x szerokość 120 cm (wymiary europalety), wraz z konstrukcją na słupkach stalowych mocujących (zabezpieczonych i pomalowanych) przeznaczonych do umieszczenia w gruncie. Nadruk w pełnym kolorze na blasze ocynkowanej, laminat, kolor tła tablicy – biały, rodzaj czcionki napisów Arial. Wymiar ostateczny należy dostosować do zawartej treści, jaka ma być umieszczona na tablicy.
4.Tablice pamiątkowe: zamówienie obejmuje zaprojektowanie, wykonanie, dostawę
i montaż 2 szt. tablic pamiątkowych, wolnostojących, jednostronnych o wymiarach wys. 80 cm x szerokość 120 cm (wymiary europalety), wraz z konstrukcją na słupkach stalowych mocujących (zabezpieczonych i pomalowanych) przeznaczonych do umieszczenia w gruncie. Nadruk w pełnym kolorze na blasze cynkowanej, laminat, kolor tła tablicy – biały, rodzaj czcionki napisów Arial, Wymiar ostateczny należy dostosować do zawartej treści, jaka ma być umieszczona na tablicy.
6.Tablice muszą zawierać (wzór tablicy w załączniku nr 3 do zapytania ofertowego)
•nazwę beneficjenta – Powiat Łęczyński
•tytuł projektu – „Modernizacja Infrastruktury Szkół Zawodowych w Powiecie Łęczyńskim”
•cel projektu – dostosowanie infrastruktury dwóch szkół zawodowych
dla których Powiat Łęczyński jest organem prowadzącym, wchodzących
w skład Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach i Zespołu Szkół Górniczych
w Łęcznej poprzez modernizację 8 obiektów istniejącej infrastruktury
• zestaw logo – znaki FE i UE oraz logotyp Województwa Lubelskiego
•adres portalu www.mapadotacji.gov.pl

na zapis:

3.Tablice informacyjne: zamówienie obejmuje zaprojektowanie, wykonanie, dostawę i montaż 2 szt. tablic informacyjnych, wolnostojących, jednostronnych o wymiarach wys. 80 cm x szerokość 120 cm (wymiary europalety), wraz z konstrukcją na słupkach stalowych mocujących (zabezpieczonych i pomalowanych) przeznaczonych do umieszczenia w gruncie. Nadruk w pełnym kolorze na blasze ocynkowanej, laminat, kolor tła tablicy – biały, rodzaj czcionki napisów Ubuntu. Wymiar ostateczny należy dostosować do zawartej treści, jaka ma być umieszczona na tablicy.
4.Tablice pamiątkowe: zamówienie obejmuje zaprojektowanie, wykonanie, dostawę i montaż 2 szt. tablic pamiątkowych, wolnostojących, jednostronnych o wymiarach wys. 80 cm x szerokość 120 cm (wymiary europalety), wraz z konstrukcją na słupkach stalowych mocujących (zabezpieczonych i pomalowanych) przeznaczonych do umieszczenia w gruncie. Nadruk w pełnym kolorze na blasze cynkowanej, laminat, kolor tła tablicy – biały, rodzaj czcionki napisów Ubuntu. Wymiar ostateczny należy dostosować do zawartej treści, jaka ma być umieszczona na tablicy.
•nazwę beneficjenta – Powiat Łęczyński
•cel projektu – dostosowanie infrastruktury dwóch szkół zawodowych
dla których Powiat Łęczyński jest organem prowadzącym, wchodzących
w skład Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach i Zespołu Szkół Górniczych
w Łęcznej poprzez modernizację 8 obiektów istniejącej infrastruktury
•zestaw logo – znaki FE i UE, logotyp województwa lubelskiego oraz flaga Rzeczpospolitej Polskiej
•adres portalu www.mapadotacji.gov.pl

Zmianie ulega wzór tablicy dołączony jako załącznik do zapytania ofertowego.

Termin składania ofert nie zmienia się, nastąpi 14.03.2018 r. do godz. 10:00

Dotychczasową treść zapytania ofertowego zastępuje się treścią po uwzględnieniu modyfikacji–stan na dzień 08.03.2018r.