IRP.272.4.8.2019                                                                                                             Łęczna, dnia 29.05.2019r.

INFORMACJA DO ZAINTERESOWANYCH WYKONAWCÓW

Dotyczy: Postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Zakup
i dostawę wyposażenia do pracowni mechanicznej na potrzeby Zespołu Szkół Rolniczych
w Kijanach według podziału na 6 zadań.  Nr. Sprawy IRP.272.4.8.2019

W związku ze złożonością przedmiotu zamówienia naniesione są zmiany zapisów SIWZ
w zakresie m.in. opisu przedmiotu zamówienia. Opisane zmiany będą prowadziły do zmiany ogłoszenia o zamówieniu i co za tym idzie przesunięcia terminu składania ofert.

Ofertę należy złożyć w kancelarii podawczej Starostwa Powiatowego w Łęcznej, ul. Al. Jana Pawła II 95A, pierwsze piętro pokój nr 111 do dnia 14.06.2019 do godz. 10:00

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 14.06.2019 r. o godz. 10:15, w siedzibie Zamawiającego, Łęczna, ul. Jana Pawła II 95 A, sala 12 parter budynku

Zamawiający informuje, że wszystkie zmiany dotyczące przedmiotowego postępowania przekaże do publicznej wiadomości, zachowując terminy umożliwiające Wykonawcom przygotowanie i złożenie ofert w sposób uwzględniający dokonane zmiany.