Rok działalności COM za nami! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w utworzenie, jak i działanie ośrodka.

COM to przede wszystkim pomoc i wsparcie dla osób niepełnosprawnych ale także dla ich najbliższych. To utworzenie miejsc pracy dla lokalnej społeczności. To radość i szczęście uczestników dziennych zajęć, jak i lokatorów placówki.

Pierwszy rok działalności świętowaliśmy wspólnie z wiceministrem finansów Piotrem Patkowskim, dyrektorem oddziału PFRON w Lublinie Małgorzatą Paprotą oraz Andrzejem Mirosławem, kierownikiem w departamencie zdrowia i polityki społecznej w Urzędzie Marszałkowskim.

W spotkaniu wzięli udział również dyrektorzy jednostek powiatowych, kierownicy ośrodków pomocy społecznej oraz delegacje z sąsiednich samorządów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie i działanie Centrum Opiekuńczo- Mieszkalnego. Dziękujemy także personelowi, który dba o dobro podopiecznych

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji