Za nami I Powiatowy Dzień Kół Gospodyń Wiejskich oraz II Dzień Produktu Lokalnego i Tradycyjnego w powiecie łęczyńskim. Dziś w Witaniowie było smacznie, ludowo i kolorowo. A to wszystko za sprawą Członków KGW z terenu powiatu łęczyńskiego. Gośćmi, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas dzisiejszego wydarzenia byli Anna Gembicka Pełnomocnik Rządu ds. lokalnych inicjatyw społecznych w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Piotr Patkowski Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, Natalia Latocha Dyrektor Biura Inicjatyw Społecznych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, a także Ewa Szałachwiej Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie oraz Krzysztof Michałkiewicz Prezes Zarządu PFRON. Bardzo dziękujemy za obecność. Czujemy się wyróżnieni. Wszyscy obecni goście mogli podziwiać wykonane przez Członków KGW rękodzieło, a także spróbować dań kuchni regionalnej🥧. Spotkanie zakończyło się pokazem kulinarnym 🧑‍🍳 poprowadzonym przez Karola Zająca. Dziękujemy wszystkim Kołom Gospodyń Wiejskich za zaangażowanie w organizację dzisiejszego święta i już wyczekujemy na kolejne nasze spotkanie!