Dla wszystkich młodych artystów z Łęcznej i powiatu łęczyńskiego, mamy niezwykłą przygodę artystyczną!

WIEK UCZESTNIKÓW: 7-20 lat

Organizatorzy: CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej Starostwo Powiatowe w Łęcznej

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, gdzie Wasze wyobraźnie i kreatywność staną się kluczem do odkrywania „Piękna Waszego Miejsca Zamieszkania – Z Lotu Ptaka”!

Termin nadsyłania prac upływa 19 kwietnia 2024 r. Przesyłajcie swoje radosne, barwne dzieła wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i zgodami na przetwarzanie danych osobowych do CK-Osiedlowego Domu Kultury w Łęcznej, ul. Górnicza 12, 21-010 Łęczna.

Otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 16 maja 2024 r. o godzinie 14:00 w CK-Osiedlowym Domu Kultury w Łęcznej, ul. Górnicza 12. Rodzice, nauczyciele, przyjaciele – dołączcie do naszej artystycznej celebracji!

Pokażcie nam, jak Wasze małe zakątki świata wyglądają z lotu ptaka!