powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że na portalu gospodarczym Województwa Lubelskiego zamieszczona została informacja o naborze przedsiębiorców z województwa lubelskiego do udziału w misji gospodarczej połączonej z udziałem w Targach GULFOOD 2024 w Dubaju, ZEA w terminie 18-23.02.2024 r. (+/- 1 dzień)

Termin nadsyłania zgłoszeń: 25.01.2024 r. do końca dnia.

Ogłoszenie o naborze skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa) prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego, tj. posiadających siedzibę lub co najmniej oddział na terenie województwa lubelskiego minimum 6 miesięcy (na dzień złożenia wniosku), z branży rolno-spożywczej (zgodnie z tematyką Targów).

Celem udziału przedsiębiorców w Wyjeździe jest wzmocnienie potencjału eksportowego firm z sektora MŚP z województwa lubelskiego oraz ekspansja MŚP na rynki zagraniczne, w tym wzrost ich potencjału eksportowego i rozpoznawalności w oparciu o zdiagnozowane kluczowe sektory stanowiące o konkurencyjności regionu, a także nawiązanie nowych kontaktów biznesowych przez MŚP z regionu oraz zdobycie nowych rynków zbytu i kanałów dystrybucji.

Szczegółowe informacje wraz z wymaganą dokumentacją znajdują się na stronie https://gospodarka.lubelskie.pl/pl/aktualnosci/misje-gospodarcze/udzial-w-targach-gulfood-2024 Wyjazd realizowany jest w ramach Projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego III” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.