Serdecznie zapraszamy do udziału w otwartym wykładzie w dniu 8 listopada 2023 roku o godzinie 10.00. W Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej, al. Jana Pawła II 95 A odbędzie się spotkanie pod nazwą ,,Bezpieczny Senior, a nowości w prawie konsumenckim” oraz „Co każdy Senior powinien wiedzieć o dziedziczeniu i darowiznach?”. Wydarzenie poświęcone tematyce sprzedaży konsumenckiej oraz dziedziczeniu poprowadzi Pan Adwokat Damian Jasiuk. Spotkanie przewiduje prelekcję oraz dyskusję, w czasie której uczestnicy spotkania będą mogli kierować do prawnika wszelkie pytania i wątpliwości.

Działanie prowadzone jest w ramach zadania publicznego pod nazwą ,,Prowadzenie nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu łęczyńskiego w 2023 roku”, realizowanego na podstawie Umowy WZS.273.1.1.2022 przez Stowarzyszenie Sursum Corda, ul. Lwowska 11 w Nowym Sączu.

Do zobaczenia!