W imieniu władz powiatu łęczyńskiego pragniemy serdecznie pogratulować uczestnikom Konkursu Wieńców Dożynkowych na Wojewódzki Konkurs Wieńców Dożynkowych 2023 w Radawcu. Wszystkie zgłoszone wieńce są niesamowite, mają ogromne znaczenie dla polskiej tradycji obchodów dożynkowych i w pełni ukazują Wasze niezwykłe talenty. Wszystkie zasługują na uznanie i wzbudzają podziw. Jednak zwyciężyć mogły tylko dwa wieńce, w dwóch kategoriach. Mamy zaszczyt ogłosić że I miejsce w kategorii wieniec tradycyjny otrzymuje: KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ZAKRZÓW, natomiast I miejsce w kategorii wieniec współczesny otrzymuje: KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W ZEZULINIE DRUGIM. Zwycięskim kołom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów już 27.08.2023r., na Dożynkach Wojewódzkich w Radawcu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.