powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Wakacje z Powiatem Łęczyńskim i LW „Bogdanka” okazały się być niesamowitą przygodą dla wszystkich uczestników, którzy pochodzili z różnych miejscowości, tworząc razem zgraną grupę pełną radości i energii. Sponsoring ze strony Lubelskiego Węgla Bogdanka odgrywał kluczową rolę w organizacji tego wyjątkowego projektu. Dzięki ich wsparciu, dzieci i młodzież mogły cieszyć się różnorodnymi atrakcjami i niezapomnianymi doświadczeniami.

Zwiedzanie Bogdanki i stadionu Górnika Łęczna stanowiło jedną z najbardziej ekscytujących części wakacji. Dzieci miały okazję zapoznać się z fascynującym światem górnictwa i poznać proces wydobycia węgla. Spacerując po kopalni, mogły z bliska zobaczyć ogromne maszyny i sprzęt używany w codziennych operacjach, co na pewno wzbudziło w nich ogromne zainteresowanie i zachwyt.

Relaks nad Rogóźnem i Piasecznem dostarczył uczestnikom chwil spokoju i ochłody w upalne dni. Pływanie w jeziorach sprawiło dzieciom ogromną frajdę, a wędkowanie okazało się dla wielu z nich fascynującym wyzwaniem. Z pewnością spędzanie czasu na świeżym powietrzu przy pięknej naturze pozostawiło wiele pięknych wspomnień.

Treningi w MGKS Gwarek Łęczna były fantastyczną okazją dla pasjonatów sportu, aby rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Wspólna rywalizacja i radość ze zdobywania nowych umiejętności stworzyły atmosferę pełną pozytywnej energii i współzawodnictwa.

Podczas całego trwania półkolonii, organizatorzy zadbali o stałą opiekę nad dziećmi, co zapewniło rodzicom spokój i pewność, że ich pociechy są w dobrych rękach. Dodatkowo, zapewnione były również ciepłe posiłki, dzięki czemu uczestnicy mieli odpowiednią dawkę energii do pełnego uczestnictwa w licznych atrakcjach.

Nie zabrakło również momentów edukacyjnych, takich jak pokaz udzielania pierwszej pomocy w SPZOZ Łęczna. To ważne szkolenie nauczyło dzieci podstawowych zasad pomagania w nagłych sytuacjach, co może być nie tylko przydatne, ale nawet życiowo istotne.

Sponsoring Strategiczny ze strony Lubelskiego Węgla Bogdanka odegrał ogromną rolę w sukcesie „Sportowych wakacji z Powiatem Łęczyńskim”. Dzięki ich wsparciu, projekt ten mógł zostać zrealizowany na tak wysokim poziomie, dostarczając uczestnikom niezapomnianych wrażeń, nowych umiejętności i radości z aktywnego spędzania czasu. Bogdanka pokazała, że dba o lokalną społeczność, wspierając inicjatywy skierowane do najmłodszych i przyczyniając się do ich pozytywnego rozwoju. Bez wątpienia, wspomnienia z tych wakacji zostaną w sercach uczestników na długi czas.

#wakacjezpowiatemibogdanką