Międzypokoleniowy Piknik Edukacyjny zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą sobotę, 29 lipca, serdecznie zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej imprezie, którą wspólnie organizują Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Stowarzyszenie Aktywny Dialog.

Data: 29 lipca (sobota)

Godzina rozpoczęcia: 14:00

Miejsce: Plac przy Starostwie Powiatowym w Łęcznej

Wydarzenie obfitować będzie w bogaty wachlarz atrakcji, które zapewnią wspaniałą zabawę dla wszystkich uczestników. W programie znajdą się:

Strefa animacji i sportu – dla aktywnych i pełnych energii.

Występy artystyczne – prezentacje talentów lokalnych artystów.

Warsztaty dla dzieci i młodzieży – nauka poprzez zabawę.

Dmuchane zamki i atrakcje – gwarantowana radość dla najmłodszych.

Darmowy popcorn i wata cukrowa – słodkie przysmaki na każdym kroku.

To jednak nie wszystko! Dodatkowo, równolegle z piknikiem, odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu 4. Parady Klasyków, który odbył się 2 lipca i polegał na wyborze najciekawszego pojazdu. Konkurs odbył się w trzech kategoriach:

KLASA MOTOCYKLE, ROWERY, OSOBOWOŚĆ

KLASA YOUNGTIMER – pojazdy z lat 1990 – 2000

KLASA RETRO – pojazdy z lat 1940 – 1980

Zwycięzcom wręczone zostaną nagrody!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości z pobliskich miejscowości do wspólnego spędzenia wspaniałego dnia na Międzypokoleniowym Pikniku Edukacyjnym. Bądźcie z nami i cieszcie się niezapomnianymi chwilami w gronie rodziny, przyjaciół i sąsiadów!

Do zobaczenia już w sobotę! Nie możecie tego przegapić!