5 grudnia 2022r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z terenu powiatu.

Spotkanie dotyczyło możliwości wsparcia przedsiębiorczych działań w regionie. Konferencję rozpoczęła Magdalena Stachyra Prezes LPNT S.A. Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego. O tym gdzie szukać informacji dotyczących założenia, rozwoju oraz finansowania działalności opowiadała Pani Bogna Bakalarz Radca Prawny LPNT S.A. Ofertę dla młodych przedsiębiorców oraz misję i założenia Inkubatora Technologicznego przedstawił Michał Banasiewicz Dyrektor ds. infrastruktury i administrowania obiektami LPNT S.A. Następnie Joanna Majewska, specjalista ds. projektów LPNT S.A. mówiła o projekcie „Transfer technologii kluczem do rozwoju przedsiębiorstw” m.in o kompleksowych usługach doradczych dla przedsiębiorców.

Współorganizatorami konferencji byli Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A., Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej.

fot. Starostwo Powiatowe w Łęcznej