Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. oraz Starostwo Powiatowe w Łęcznej zapraszają przedsiębiorców z terenu powiatu do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości wsparcia przedsiębiorczych działań w regionie.

Podczas konferencji otrzymają Państwo pakiet materiałów informacyjnych dotyczących:

• dostępu do rzetelnej wiedzy na temat działalności gospodarczej,
  • dostępu do aktualnych i wiarygodnych informacji dotyczących możliwości finansowania działalności biznesowej,
  • misji i założeń funkcjonowania Inkubatora Technologicznego oraz proponowanej oferty dla młodych przedsiębiorców,
  • założeń projektu „Transfer technologii kluczem do rozwoju przedsiębiorstw” ukierunkowanego na świadczenie specjalistycznych usług dla MŚP działających w obszarze inteligentnych specjalizacji. Działania skupią się na zapewnieniu kompleksowej usługi doradczej, której elementy będą odpowiadały na realne potrzeby przedsiębiorców, zwiększając ich konkurencyjność oraz potencjał innowacyjny na rynku.

Spotkanie odbędzie się 7 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej (al. Jana Pawła II 95A, 21-010 Łęczna) w godzinach 10:00-12:00.

Program spotkania:

10:00-10:10 Powitanie- Pani Magdalena Stachyra Prezes LPNT S.A.

10:10-10:40 Gdzie szukać informacji dotyczących założenia, rozwoju oraz finansowania działalności? – Poradnik Przedsiębiorcy – Pani Bogna Bakalarz Radca Prawny LPNT S.A.

10:40-10:50 sesja pytań

10:50-11:20 Inkubator Technologiczny- oferta dla młodych przedsiębiorców – Pan Michał Banasiewicz Dyrektor ds. infrastruktury i administrowania obiektami LPNT S.A.

11:20-11:30 sesja pytań

11:30-11:50 „Transfer technologii kluczem do rozwoju przedsiębiorstw” – kompleksowe usługi doradcze dla przedsiębiorców- Pani Joanna Majewska, specjalista ds. projektów LPNT S.A.

11:50-12:00 sesja pytań

Zapraszamy!