Dziś w auli Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wicestarosta Łęczyński Michał Pelczarski wręczył listy gratulacyjne nauczycielom i pedagogom, którzy mogą pochwalić się sukcesami w pracy dydaktyczno – wychowawczej. Nagrody i gratulację otrzymało w tym roku dziewięciu pedagogów ze szkół i placówek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Łęczyński.

Nagrody otrzymali:

1. Magdalena Majewska – Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Łęcznej
  2. Ewa Stefańska – Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej
  3. Kamil Grabowski – Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej
  4. Małgorzata Sałyga – Zespół Szkół w Ludwinie
  5. Wioletta Sadowska – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podgłębokiem
  6. Agnieszka Lipińska – Zespół Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie
  7. Małgorzata Zarzycka – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łęcznej
  8. Mirosław Włodarczyk – Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach
  9. Kinga Kowalska – Przedszkole Specjalne w Ludwinie

Nagrodzonym gratulujemy a wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzymy, aby Wasza praca była nieustającą pasją i wyzwaniem. Niech trud włożony w wykształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży przyniósł Wam wiele radości, satysfakcje oraz uznanie i szacunek ze strony wychowanków i społeczeństwa.