W dniach 22-23 września 2022 r. Przedstawiciele Powiatu Łęczyńskiego udali się w delegację do zaprzyjaźnionego rejonu stryjskiego na Ukrainie.

Odwiedzono, między innymi, Centrum Wolontariatu w mieście Mikołajów, które wspiera uchodźców ze wschodniej Ukrainy. Okazuje się, że Centrum potrzebuje naszego wsparcia. W ostatnim czasie uszkodzeniu uległ piec, który ogrzewa pomieszczenia, gdzie przebywają uchodźcy. Niezbędny jest zatem zakup nowego sprzętu. Niestety Centrum Wolontariatu nie jest w stanie sfinansować go samodzielnie, dlatego pilnie potrzebna jest nasza pomoc.

W związku z tym, ogłaszamy zbiórkę na zakup nowego pieca!!!

Zbiórka prowadzona i koordynowana jest przez Stowarzyszenie Kobiety Gospodarne Wyjątkowe „Łęcznianki”.
Pomóc możemy wpłacając środki na wskazany numer rachunku bankowego: 59160014621807197200000003 z dopiskiem: Zakup pieca – Centrum Wolontariatu.

Okażmy ponownie pomoc naszym sąsiadom w potrzebie. Już nie raz udowodniliśmy, że potrafimy to zrobić.
Zbiórka trwa do 31 października 2022 r.