powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

To trzeci Lodołamacz w historii Zakładu.

26 września 2022r., w Krakowie reprezentujący Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej pracownicy mieli zaszczyt uczestniczyć w lubelskiej, podkarpackiej, małopolskiej i podlaskiej Regionalnej Gali XVII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2022, podczas której nagrodzeni zostali pracodawcy wyróżniający się na tle regionu pod względem dostępności i rozwiązań przyjaznych osobom niepełnosprawnym.

Już sama nominacja przez Lubelski Urząd Wojewódzki oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie  jest dla Zakładu wielką nobilitacją, a tytuł laureata i zajęcie II miejsca w kategorii Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa ogromnym uhonorowaniem.

Od 2006r. nasz PZAZ kruszy lody na rynku pracy, zatrudniając i rehabilitując osoby z niepełnosprawnościami przy wsparciu samorządu województwa, powiatu, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej i przede wszystkim Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Dziękujemy, gratulujemy wszystkim nominowanym w Konkursie i mamy nadzieję, że słowa Świętego Jana Pawła II będą nieodłącznie  przyświecać w dalszych działaniach:

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Link do fotorelacji z wydarzenia TUTAJ.