Starostwo Powiatowe w Łęcznej zaprasza rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych oraz koła gospodyń wiejskich do skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów o tematyce lokalnej podczas Powiatowego Jarmarku Produktu Lokalnego i Tradycyjnego, który odbędzie się 24.09.2022 r. na parkingu przy Starostwie Powiatowym w Łęcznej. Wydarzenie będzie emitowane na antenie TVP3 Lublin.

Zgłoszenia do wzięcia udziału w Jarmarku należy przesłać do dnia 15.09.2022 r., do godziny 15.00.

Formularz należy złożyć w Biurze Informacji Turystycznej w Starostwie Powiatowym w Łęcznej al. Jana Pawła II 95a lub drogą elektroniczną na adres: a.jasinska@powiatleczynski.pl

Wszystkich wystawców zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.