Dzienny Dom Seniora w Jaszczowie to kolejna już placówka dla osób starszych na terenie powiatu łęczyńskiego.

To miejsce, w którym seniorzy będą mogli ciekawie i aktywnie spędzić czas, a także poznać nowych ludzi i rozwijać swoje pasje. W uroczystym otwarciu gościliśmy Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów, Głównego Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych Piotra Patkowskiego, Wicewojewodę Lubelskiego Bolesław Gzika, Radnego Sejmiku Województwa Lubelskiego Michała Piotrowicza, Radnego Sejmiku Województwa Lubelskiego, Dyrektora SPZOZ w Łęcznej Krzysztofa Bojarskiego, a także Ryszarda Dadosa reprezentującego Dyrektora Lubelskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nie zabrakło również występów artystycznych w wykonaniu uczestnika zajęć Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Jaszczowie Adama Richaud oraz członków Powiatowego Klubu Senior+.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

fot. Starostwo Powiatowe w Łęcznej