powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Łęcznej to miejsce, w którym swoją przestań mogą znaleźć dzieci z niepełnosprawnościami a wsparciem i zrozumieniem objęte są całe rodziny.

10 lat działalności Ośrodka było szansą do spotkania osób, których działania przyczyniły się do jego powstania, wspierają jego działania i dzięki którym tak wiele pomysłów i projektów zostało zrealizowanych. Wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą odprawioną przez ks. Andrzeja Majchrzaka, następnie głos zabrali: Magdalena Majewska dyrektor ORW, Krzysztof Niewiadomski Starosta Łęczyński, Krzysztof Michałkiewicz Prezes Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Małgorzata Paprota Dyrekotr Lubelskiego Oddziału PFRON.

Nie zabrakło wspomnień, wzruszeń i drobnych upominków. W części artystycznej wydarzenia udział wzięli m.in. uczniowie Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach, wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem oraz uczestnik zajęć w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Jaszczowie Adam Richu. Seniorki z Powiatowego Klubu Senior + wraz ze Stowarzyszeniem Kobiet Gospodarnych Wyjątkowych „Łęcznianki” zaprezentowały swoje wyroby cukiernicze oraz rękodzieło.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.