Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie „Mój prezent”.

Myślą przewodnią konkursu jest fragment z książki A. A. Milnego „Kubuś Puchatek”:„Sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie”.

Kierując się powyższym cytatem uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać pracę plastyczną przedstawiającą wyjątkowy, niepowtarzalny prezent, który chcieliby dostać lub podarować drugiej osobie, a jego wartość jest bezcenna i pochodzi prosto serca. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 18 lat.

Na prace konkursowe czekamy do 18 maja 2022 r.

Wyniki zostaną ogłoszone 1 czerwca 2022 r.

Honorowy Patronat nad Konkursem objął Krzysztof Niewiadomski – Starosta Łęczyński.