Dzielić można się nie tylko tym, co materialne – ważne, by dzielić się również sercem.

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Łęcznej, również włączają się w akcje charytatywne. Wśród pracowników łęczyńskiego samorządu zorganizowano zbiórkę funduszy, której celem było ufundowanie biletów na koncert dla dzieci z Ukrainy przebywających w Kijanach.

Koncert „Lubelskie dla Ukrainy” odbył się w niedzielę w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Na scenie wystąpili m.in Krzysztof Cugowski, Enej, Chris Cugowski, Jolanta Sip, soliści Teatr Muzyczny w Lublinie, chór GOSPEL RAIN, Norbert „Smoła” Smoliński, Magdalena Welc i Mariusz Ostański, Bartek Abramowicz oraz tancerze z Ukrainy.

Koncert został zorganizowany we współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz TVP 3 Lublin.

Fotografie z koncertu- CSK Lublin