Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy przystąpił do organizowanej przez UNICEF Akcji Edukacyjnej „Wszystkie Kolory Świata”, której celem jest m.in. kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postawy tolerancji i otwartości na inne kultury, a przede wszystkim zebranie środków na zakup szczepień dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.

Akcja polegała na uszyciu lalek, które obecnie można nabyć a zebrane w ten sposób fundusze będą przekazane na zakup szczepionek dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.

Zaopiekuj się laleczką, przekazując przy okazji darowiznę na rzecz ratowania życia dzieci. Minimalna kwota darowizny w wysokości 10 zł umożliwi zaszczepienie jednego dziecka przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego.

Każda z laleczek jest oryginalna i niepowtarzalna.

Wybraną laleczkę można odebrać w siedzibie Ośrodka przy ul. Litewskiej 16 w Łęcznej od poniedziałku do piątku w godz. 07.00 – 15.00.

Pamiętajmy, że każdego roku podstawowe szczepienia ratują życie od 2 do 3 milionów dzieci na świecie.

Akcja trwa do 24 marca.