Starosta łęczyński wyróżniony odznaką „Za Zasługi dla Finansów Publicznych Rzeczypospolitej Polskiej”.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Starosta Łęczyński Krzysztof Niewiadomski znalazł się w zaszczytnym gronie 39 osób, które dziś z rąk Tadeusza Kościńskiego w Ministerstwie Finansów otrzymały odznaczenie „Za zasługi dla Finansów Publicznych Rzeczypospolitej Polskiej”.

W uroczystości udział wzięli również wiceministrowie Magdalena Rzeczkowska, Piotr Patkowski, Anna Chałupa, Jan Sarnowski oraz dyrektor generalna Renata Oszast. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów odznakę otrzymują osoby, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju finansów publicznych. Wyróżnione osoby, oprócz wzorowego wykonywania swoich obowiązków i długoletniej pracy, angażowały się m.in. we wdrażanie nowych rozwiązań ekonomiczno-finansowych czy usprawniających organizację pracy, a także w działalność naukową i dydaktyczną. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.