Wrażliwość społeczna, doświadczenie, solidarność i prawidłowe podejście – to cechy wyróżniające prawdziwych lodołamaczy!

Powiat łęczyński, został wyróżniony w konkursie promującym właściwe postawy wobec osób niepełnosprawnych. Działając na rzecz aktywizacji osób z naszego regionu, zdobyliśmy II miejsce, w kategorii „instytucja”.

III miejsce, w kategorii „otwarty rynek”, przyznano Wytwórni Makaronu Domowego Makaroniarnia Polmak z Ludwina.

„ (…) To jest na pewno nagroda za ciężką pracę, nagroda dla wszystkich naszych osób i przede wszystkim motywacja do dalszej pracy…” – mówił Michał Pelczarski, wicestarosta łęczyński.

Cieszymy się, że właściwą postawą pomagamy osobom niepełnosprawnym być bardziej aktywnymi w przestrzeni społecznej.