Po raz kolejny zawodnicy z terenu powiatu łęczyńskiego, którzy odnieśli sukcesy w swoich dyscyplinach sportu otrzymali nagrody.

Nagrody przyznano następującym zawodnikom:

1. Bartosz Koza zawodnik Górnika Łęczna S.A. (dyscyplina badminton),
  2. Igor Głowienka zawodnik Lubelskiego Klubu Sportów Walki „DAN” (dyscyplina kickboxing),
  3. Kacper Głowienka zawodnik Lubelskiego Klubu Sportów Walki „DAN” (dyscyplina kickboxing),
  4. Hanna Czubacka zawodniczka Lubelskiego Klubu Sportów Walki „DAN” (dyscyplina kickboxing),
  5. Karolina Bojarczyk zawodniczka Akademii Sztuk Walki (dyscyplina kickboxing),
  6. Antoni Bojarczyk zawodnik Akademii Sztuk Walki (dyscyplina kickboxing).

Uroczyste przekazanie nagród odbyło się 22 lipca w Starostwie Powiatowym w Łęcznej. Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym podziękowania za wkład w promocję naszego powiatu oraz życzenia dalszego rozwoju sportowego i osiągnięcia jak najwyższych wyników sportowych złożył Starosta Łęczyński Krzysztof Niewiadomski.