Kolejny rok szkolny minął. Rok nietypowy, może bardziej skomplikowany i nieprzewidywalny, ale dla wielu z pewnością udany.

Dziś odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2020/2021 – również uczniowie prowadzonych przez Powiat jednostek świętowali i cieszyli się z rozpoczynających się wakacji.

• Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej
  • Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej
  • Zespół Szkół nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie
  • Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach
  • Ośrodek Rewalidacyjno Wychowawczy w Łęcznej
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podgłębokiem
  • Szkoła Mistrzostwa Sportowego Górnika Łęczna

Przed Wami, drodzy Uczniowie, wakacje! To czas zasłużonego odpoczynku i regeneracji sił.
Życzymy Wam samych słonecznych dni, bezpiecznych podróży, wielu ciekawych przygód, a także niezapomnianych przeżyć. Podążajcie za swoimi marzeniami, poznawajcie interesujących ludzi. Wasza młodzieńcza energia, radość i otwartość niech pozwala Wam czerpać każdego dnia jak najwięcej dobrych chwil, a piękne wakacyjne wspomnienia niech pozostaną z Wami na długo.