powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Każda książka jest niezwykłą podróżą… Konkurs Fotograficzny „Z książką wszędzie” miał na celu propagowanie dobrej literatury wśród młodego czytelnika.


Zwycięzcy w Konkursie Fotograficznym „Z książką wszędzie”, przeprowadzonym w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej, odebrali we wtorek – 15 czerwca – dyplomy i nagrody podczas ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek.

Nagrody wraz z gratulacjami i dyplomami wręczyła uczniom wicedyrektor Maria Jarmuł-Snopek. Laureat I miejsca otrzymał nagrodę specjalną – książkę z dedykacją Jolanty Niwińskiej, ogólnopolskiej koordynatorki akcji bookcrossingowej. „Zapraszam w podróż do krainy rajskiego ptaka, podróż daleką i niezwykłą, pełną duchów i magii” – napisała jej autorka.

Każda książka jest niezwykłą podróżą, a Konkurs Fotograficzny „Z książką wszędzie” miał na celu propagowanie dobrej literatury wśród młodego czytelnika.

Laureaci konkursu:

I miejsce – Karol Szelepusta z kl. 1e
II miejsce – Oliwia Zając z kl. 2ep
III miejsce – Michał Czajkowski z kl. 1e

Wyróżnienia otrzymali:

Mateusz Radko z kl. 2ep
Pietrzela Dominik z kl. 1em
Jakub Sas z kl. 1e

Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez panią Jolantę Niwińską, Radę Rodziców i parafię św. Barbary. Wszystkim dziękujemy za włączenie się promocję czytelnictwa, a zwycięzcom gratulujemy.