Niebawem, na odcinku ok. 5 km, ruszą roboty drogowe na trasie Łęczna – Uciekajka – Piaseczno.

Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej wziął pod uwagę fakt, iż w okresie wakacyjnym panuje wzmożony ruch, a prowadzone roboty mogą powodować utrudnienia. Planując prace i przystępując do realizacji zadania opracowano alternatywne drogi dojazdu. Możliwe jest całkowite ominięcie remontowanego odcinka. Trasy alternatywne umożliwią bezpieczne i komfortowe dotarcie do wakacyjnego celu podróży. Poniżej przedstawiamy mapę tras dojazdu nad jezioro Piaseczno na czas prowadzonych robót.

• Łęczna – Rogóźno – Piaseczno (alternatywna trasa I fioletowa) – 24 km, czas przejazdu ok. 28 min;
  • Łęczna – Puchaczów – Nadrybie – Piaseczno (alternatywna trasa II niebieska) – 20 km, czas przejazdu ok. 25 min.