Serdecznie zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenia działające na terenie powiatu łęczyńskiego do wzięcia udziału w trzeciej już edycji Konkursu Kobieta Gospodarna Wyjątkowa.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 maja. Tym razem rywalizacja odbędzie się w trzech nowych kategoriach:
– „Ciasto jak dawniej” na najlepszy tradycyjny wypiek cukierniczy. Ciasta zgłaszane do konkursu powinny posiadać co najmniej 25 letnią recepturę,
– „Ziołowe skarby kulinarne”. Wyroby zgłaszane do konkursu powinny zawierać w przepisie zioła,
– „Serweta inspirowana tradycją” na najpiękniejszy wyrób rękodzielniczy. Serwetka może być wykonana dowolną techniką włókienniczą: koronka (np. szydełkiem, na drutach, klockowa, igłowa, frywolitka), różne rodzaje haftów (np. płaski, richelieu, krzyżykowy).

Więcej informacji TUTAJ