powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Lokalny Punkt Informacyjny w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkie zainteresowane osoby
z Województwa Lubelskiego na webinarium pt.: „Przegląd Funduszy Unijnych z obszaru wiejskiego”, które odbędzie się 12 maja 2021 r. w godzinach 10:00-11:00.

Na spotkaniu w sposób merytoryczny zostanie przedstawiona informacja, w jaki sposób można uzyskać wsparcie ze środków Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ponadto w sposób rzetelny zostanie omówiona tematyka Funduszy Europejskich.

Agenda spotkania:

10:00 – 10:10 Powitanie uczestników. Informacje organizacyjne oraz oferta sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

10:10 – 10:40 Przedstawienie aktualnych dofinansowań w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich – Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Omówienie możliwości wsparcia w ramach działań Lokalnych Grup Działania (LGD)

10:40 – 10:50 Pytania i odpowiedzi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz rekrutacyjny https://formularze.rpo.lubelskie.pl/public-app/form/292

Po zakończonym webinarium prosimy o wypełnienie ankiety TUTAJ

Link do webinarium otrzymacie Państwo w wiadomości e-mail najpóźniej w dniu wydarzenia (tj. 12.05.2021 r. ) do godz. 9:00.

Szczegóły: https://rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/wydarzenia/webinarium-przeglad-funduszy-unijnych-z-obszaru-wiejskiego-12-05-2021-r-biala-podlaska/