Po raz kolejny zawodnicy oraz trener z terenu powiatu łęczyńskiego, którzy odnieśli sukcesy w swoich dyscyplinach sportu otrzymali stypendia oraz nagrody Starosty Łęczyńskiego.

Nagrodę finansową przyznano trenerowi MGKS Gwarek Łęczna Panu Markowi Kozakowi.

Stypendium sportowe przyznano zawodnikom Ludowego Klubu Sportowego „ISKRA” w Spiczynie: Damianowi Staśczakowi oraz Oskarowi Żukowskiemu – dyscyplina zapasy oraz zawodniczce MGKS Gwarek Łęczna Emilii Kościelskiej – dyscyplina boks.

Uroczyste przekazanie statuetek i listów gratulacyjnych odbyło się dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Łęcznej. Wszystkim nagrodzonym podziękowania za wkład w promocję naszego powiatu oraz życzenia dalszego rozwoju sportowego i osiągnięcia jak najwyższych wyników sportowych złożył Starosta Łęczyński Krzysztof Niewiadomski.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!