powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Wśród mieszkańców powiatu łęczyńskiego są postaci, bez których trudno wyobrazić sobie pejzaż tego miejsca.

To ludzie aktywni, zaangażowani, dbający o to, by ich mała ojczyzna stale się rozwijała, przy jednoczesnym poszanowaniu jej historii i tradycji. To też ludzie o wielkich sercach, których postawa i praca przyczynia się do kształtowania wielu pokoleń.

Za swoją wieloletnią działalność Odznakę Honorową „Zasłużony dla Województwa Lubelskiego” z rąk Michała Piotrowicza z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego odebrali dziś ks. Janusz Wincenty Rzeźnik i dr Grzegorz Jacek Pelica. Listy gratulacyjne Zasłużonym wręczył Krzysztof Niewiadomski Starosta Łęczyński. Wyróżnionym dziękujemy, serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu owocnych i satysfakcjonujących przedsięwzięć.

Odznaka Honorowa „Zasłużony dla Województwa Lubelskiego” jest zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem nadawanym osobom fizycznym, instytucjom oraz organizacjom, które poprzez całokształt działalności zawodowej i społecznej znacząco przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju Województwa Lubelskiego.