Powiat Łęczyński zajął III miejsce w tegorocznej edycji konkursu „Innowacyjny Samorząd” organizowanego przez Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej S.A.

Na konkurs wpłynęło niemal 400 zgłoszeń z całej Polski. Uznanie jury w kategorii „Powiaty” zdobył projekt, zgłoszony przez Powiat Łęczyński, pt. „Powstanie pierwszego w Polsce Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Jaszczowie”. Podczas gali rozdania nagród, Starosta Łęczyński Krzysztof Niewiadomski podziękował osobom, które przyczyniły się do utworzenia COM, a w szczególności: Marlenie Maląg Minister Rodziny i Polityki Społecznej, Pawłowi Wdówikowi Wiceministerowi w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej oraz Krzysztofowi Michałkiewiczowi Prezesowi Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Jesteśmy dumni ze zdobytego wyróżnienia i przekonani, że przed nami jeszcze niejeden wspaniały projekt.