Główny Punkt Informacyjny w Lublinie zaprasza osoby zainteresowane powrotem na rynek pracy oraz te, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej na webinarium pt. „Fundusze Europejskie 2014-2020 na rozpoczęcie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 31 marca 2021 r.

Agenda spotkania:

12.00-12.05 Powitanie uczestników.
12.05-13.10
– Przedstawienie oferty sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
– Wsparcie dla innowacyjnych pomysłów – (Start-Up) z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.
– Środki na założenie firmy z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Funduszu Pracy (Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie).
– Możliwości wsparcia na założenie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.
– Przedstawienie oferty pożyczek z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej (Lubelska Fundacja Rozwoju).
13.10-13.20 Sesja pytań i odpowiedzi.

Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny <<TUTAJ>>.

Link do webinarium zostanie wysłany w dniu wydarzenia, na dwie godziny przed spotkaniem. Wystarczy w niego kliknąć, po czym wybrać udział za pomocą przeglądarki – „Zamiast tego dołącz w przeglądarce”, potem należy wpisać swoje imię i nazwisko i kliknąć przycisk „Dołącz”.