powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Działalność w Internecie stała się dla firm szansą na przetrwanie kryzysu, utrzymanie miejsc pracy i rozwój działalności. Zgłoś się do programu Firmy Jutra i naucz się, jak sprawnie sprzedawać swoje produkty i usługi w Internecie za pomocą łatwych i darmowych narzędzi.

„Firmy Jutra” to nowy, bezpłatny program edukacyjno-rozwojowy Google i Polskiego Funduszu Rozwoju w partnerstwie strategicznym z Operatorem Chmury Krajowej, skierowany do mikro i małych i średnich firm, które chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie lub chcą udoskonalić swoje praktyki.

Rok 2020 postawił nowe wyzwania przed przedsiębiorcami, dlatego też został uruchomiony program, który ma pomóc firmom zacząć zarabiać w Internecie, dotrzeć do klientów, którzy przenieśli się do świata cyfrowego, oraz zwiększyć innowacyjność dzięki adaptacji modeli biznesowych i wykorzystaniu rozwiązań chmurowych.

Dzięki udziale w programie :

  • zweryfikujesz swój model biznesowy
  • dowiesz się, jak skutecznie sprzedawać swoje produkty i usługi w Internecie i jak je reklamować
  • poznasz zalety chmury obliczeniowej i zdecydujesz, czy chcesz ja wdrożyć w swojej firmie
  • będziesz pracować z indywidualnym doradcą, który wybierze ścieżkę szkolenia dla Twojej firmy a po ukończonych kursach wesprze Cię we wdrożeniu zmian
  • poznasz szereg narzędzi cyfrowych, które ułatwią przejście Twojej firmy do Internetu.

Szczegółowe informacje: http://www.FirmyJutra.pl