powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Zakończyła się I tura szczepień w SPZOZ w Łęcznej.  Do 6 stycznia br. przeciw COVID-19 zaszczepionych zostało 270 osób.

Szczepionka, która dotarła do szpitala w pierwszej dostawie wykorzystana została w 100 procentach. Kolejne szczepienia w szpitalu dla osób z grupy „0”, czyli dla służb medycznych, pracowników podmiotów medycznych z Powiatu Łęczyńskiego oraz pracowników szpitala będą kontynuowane od 11 stycznia od godz. 11.00. Zakończenie zapisów dla osób z grupy „0” przewidywane jest 14 stycznia 2021 r.

Obecnie szpital aktualizuje listę osób z grupy „0” gotowych się szczepić od 11 stycznia br. od godz. 11.00.
Zgłoszenia są przyjmowane od poniedziałku do piątku pod nr. tel. 792 601 026 w godz. 8.00 – 15.00. Dokumenty (pliki do pobrania w załączniku), dostępne na stronie http://spzoz.powiatleczynski.pl/aktualnosci,show,830,pierwsza-pula-szczepionek-wyczerpana-ciag-dalszy-szczepien-od-11-stycznia.html , należy przesyłać na adres mailowy: k.maziarz@spzoz.powiatleczynski.pl

Każda osoba, przy wpisaniu się na listę, otrzyma dokładną informację o dacie i godzinie szczepienia. Akcja szczepień prowadzona jest przez szkolony personel medyczny szpitala, w przystosowanej do tego sali konferencyjnej na I piętrze SPZOZ w Łęcznej.

Po zakończeniu szczepień dla grupy „0” oraz „1” szpital w Łęcznej będzie prowadził także szczepienia populacyjne dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Powiatu Łęczyńskiego.