powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 20 listopada br. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku zaprasza na bezpłatne webinarium „Platformy startowe dla nowych pomysłów”. Spotkanie jest skierowane do osób z ciekawym pomysłem na innowacyjny biznes, które mogą otrzymać dofinansowanie nawet 1 mln zł ze środków z Programu Polska Wschodnia.

Webinarium odbędzie się 20 listopada 2020 r. od 11:00 do 11.40 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: lpi.sanok@podkarpackie.pl i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada 2020 r. do 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium. 

Program webinarium

 1. Omówienie poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów:       
  – kto może uzyskać dofinansowanie       
  – proces aplikowania o dofinansowanie
 2. Omówienie poddziałania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej
  – kto może uzyskać dofinansowanie
  – przeznaczenie wsparcia
  – wysokość wsparcia
  – kryteria wyboru

W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Platformy Startowej Unicorn Hub, który omówi zasady jej funkcjonowania:

 • dlaczego warto aplikować do Platformy Startowej Unicorn Hub,
 • na co można liczyć po udziale w Platformy Startowej Unicorn Hub.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Źródło: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Strony/o-funduszach/szkolenia/Bezplatne-webinarium-Platformy-startowe-dla-nowych-pomyslow-1