powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą planującym lub realizującym projekty technologiczne z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym lub szukasz partnera do realizacji takiego projektu, to nawiąż współpracę z norweską firmą poprzez udział w spotkaniach b2b on-line i webinarium, które odbędą się 3 września 2020 roku. Organizatorami wydarzenia są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Innovation Norway.

Zaproszenie kierowane jest do firm prowadzących działalność w następujących obszarach:

  • Zmniejszenie nakładów materiałowych i surowcowych;
  • Utrzymanie wartości produktów, materiałów i zasobów przez jak najdłuższy czas;
  • Minimalizacja wytwarzania odpadów;
  • Zastępowanie zasobów nieodnawialnych biomasą;
  • Ochrona oceanów i ziemi przed odpadami i śmieciami poprzez rekultywację istniejących koncentratów, ograniczenie nowych zanieczyszczeń i rozwój biodegradowalnych bioplastików.

PARP zaprasza do udziału przede wszystkim firmy, które złożyły wniosek o dofinansowanie w programie „Rozwój Przedsiębiorczości i Innowacje” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 20014-2021 oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

Udział w giełdzie kooperacyjnej i webinarium jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie: http://www.parp.gov.pl/component/content/article/63179:circular-economy-webinarium-i-spotkania-b2b-on-line-z-firmami-norweskimi

Termin rejestracji: 28 sierpnia br.