powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej przypomina, iż do dnia 31 sierpnia bieżącego roku trwa nabór wniosków w ramach programu „Aktywny samorząd” Moduł I.

Osoby, które posiadają podpis elektroniczny lub Profil Zaufany na platformie ePUAP mogą złożyć wniosek elektronicznie, w systemie przygotowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – SOW (System Obsługi Wsparcia).

Wnioski w ramach w/w programu można składać w wersji papierowej wraz z wymaganymi załącznikami, w Zespole ds. Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej  przy ul. Staszica 9, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00, tel. (81) 53 15 366.

Przypominamy również, iż dzięki środkom finansowym Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) osoby z niepełnosprawnościami mogą otrzymać różnorodne, indywidualne wsparcie, które pomoże im w samodzielnym funkcjonowaniu i lepszej integracji społecznej. Wnioski można składać bezpośrednio w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej lub przez Internet poprzez System Obsługi Wsparcia SOW (https://sow.pfron.org.pl/).

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.pfron.org.pl