powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

7 lipca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła cykl internetowych seminariów kierowanych do rolników zainteresowanych programami pomocowymi oferowanymi przez Agencję. Spotkania potrwają do 10 lipca.

Krajowy webinar „Dotacje dla rolnictwa” to projekt realizowany w ramach strategii cyfryzacji Agencja 4.0 i promowania kontaktów z beneficjentami z zastosowaniem nowych technologii. To pierwsze tego typu szkolenie online o zasięgu krajowym, zorganizowane przez Agencję. Współorganizatorem wydarzenia jest Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw.

Cykl webinariów obejmuje cztery spotkania regionalne. 8 lipca 2020 r. spotkanie będzie skierowane do rolników z województw: lubelskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego i wielkopolskiego.

Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z aplikacji Zoom – link do zapisu: https://zoom.us/meeting/register/tJ0pduGtqTMvH9Jfq1BNIB_26qaGeOgb34bZ.


Pytania do ekspertów można przesyłać na adres: webinar@arimr.gov.pl.

Projekt webinariów został objęty patronatem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem: (81) 531 52 08.