powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej zaprasza pracodawców, przedsiębiorców – posiadających aktualnie wolne miejsca pracy lub  zainteresowanych pozyskaniem kandydatów do pracy w niedalekiej przyszłości  – do uczestnictwa w Targach Pracy i Edukacji 2020, które odbędą się w dniu 24 marca 2020 roku w godz. 10:00- 13:00 na terenie Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II w Łęcznej, przy ulicy Jaśminowej 6.

Targi są okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu  z osobami poszukującymi zatrudnienia. W trakcie targów pracy – osoby bezrobotne i poszukujące pracy –  mają szansę zapoznania się z zakresem/profilem działalności firm, poznania zasad rekrutacji, złożenia dokumentów aplikacyjnych, a także  zaprezentowania się we wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych.

W targach udział wezmą pracodawcy oraz instytucje rynku pracy z terenu województwa lubelskiego. Jest to niepowtarzalna okazja do wymiany informacji i promocji. Tegoroczne targi zaprezentują również ofertę edukacyjną powiatowych szkół ponadpodstawowych oraz lubelskich uczelni wyższych.

Udział w wydarzeniu  jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Karta Zgłoszeniowa oraz Regulamin zawierający szczegóły dotyczące organizacji tego wydarzenia  dostępne są  na  stronie internetowej www.leczna.praca.gov.pl .

Na zgłoszenia pracodawców zainteresowanych udziałem w targach czekamy do 17 marca 2020 r.

Targi Pracy i Edukacji 2020 odbędą się pod patronatem Starosty Łęczyńskiego oraz Burmistrza Łęcznej.