W Zespole Szkół w Puchaczowie 14 lutego odbył się III Powiatowy Konkurs Językowy z Zastosowaniem Technologii Informatycznej Lip Reading – Zgadnij co Mówię?

W tym roku do konkursu przystąpiło 7 szkół podstawowych z powiatu łęczyńskiego. Niesamowita, przyjazna atmosfera oraz wysoki poziom zaciętej rywalizacji towarzyszyły uczniom podczas rozgrywek.

Oto zwycięzcy:
MIEJSCE I – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej: Kacper Żurek , Martyna Wójcicka, Nadia Majewska
MIEJSCE II – Szkoła Podstawowa im ks. Jana Twardowskiego w Zezulinie: Patrycja Bednarska, Emilia Prokop ,Anna Krupińska
MIEJSCE III- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie: Milena Golian, Cezary Kędzierski oraz Wiktor Pieczywek.

Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Starosty Łęczyńskiego.

Organizatorem tego wyjątkowego konkursu był Zespół Szkół w Puchaczowie oraz Centrum Helen Doron w Łęcznej. Gratulujemy zwycięzcom oraz organizatorom udanego wydarzenia.