W trosce o Państwa czas Starostwo Powiatowe w Łęcznej uruchomiło system zarządzania kolejką, który obejmuje: Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami oraz Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych.

Aby rejestracja do systemu odbywała się bezproblemowo prosimy o wypełnienie każdego z etapów i dokładne stosowanie się do komunikatów na automacie biletowym.

Jak korzystać z systemu kolejkowego obsługi klientów:
1️. Naciskając palcem wybierz na ekranie biletomatu wydział, w którym chcesz załatwić sprawę
2️. Pobierz bilet
3️. Odczytaj numer uprawniający do obsługi oraz pozostałe informacje, dzięki którym możesz zaplanować najbliższy czas
4️. Przejdź do odpowiedniej strefy oczekiwania
5️. Czekaj na wyświetlenie numeru wraz z informacją głosową zapraszającą do wyznaczonego stanowiska obsługi
6️. Jeżeli dokonałeś płatności w kasie i chcesz ponownie skorzystać z obsługi wybierz naciskając palcem na biletomacie: „Skanowanie biletu powrót z kasy” i zeskanuj bilet przytrzymując go do czasu pojawienia komunikatu: „Schowaj bilet”
7️. Po wyświetleniu numeru w strefie oczekiwania możesz ponownie skorzystać z obsługi na wyznaczonym stanowisku

Rejestracji w systemie kolejkowym mogą Państwo dokonać na bieżąco, odwiedzając nasz urząd bądź drogą internetową, rezerwując wizytę na wygodny dla Państwa dzień oraz godzinę.