Historia powstania klubu, wspomnienia trudnych początków i najlepszych chwil – wszystko to z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia klubu „Górnik” Łęczna, którego głównym gospodarzem był Piotr Sadczuk, Prezes Zarządu „Górnika” Łęczna S.A.

20 września br. odbyły się jubileuszowe uroczystości na obiektach klubowych, na których obecni byli dawni i aktualni trenerzy, piłkarze oraz liczni działacze związani z „Górnikiem”. Nie zabrakło również wyróżnień dla osób, które przyczyniły się do rozwoju klubu na przestrzeni  40 lat jego istnienia. Tego dnia rozegrany został również  mecz z Gryfem Wejherowo, który dostarczył wielu pozytywnych emocji i zakończył się wygraną zielono-czarnych. Powiat łęczyński reprezentował Michał Pelczarski Wicestarosta Łęczyński.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!