W najbliższą niedzielę, podczas Dożynek Powiatu Łęczyńskiego odbędzie się coroczna akcja honorowego krwiodawstwa „Ratujmy życie”.

Zbiórka krwi prowadzona będzie w krwiobusie przed Stadionem GKS „Górnik” Łęczna (od strony Al. Jana Pawła II). Rejestracja dawców w godz. 11.00-15.00.

Aby oddać krew, należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Krwiodawca musi być osobą pełnoletnią, nie przekraczającą 65 roku życia, ważącą 50 kg lub więcej oraz której samopoczucie nie budzi niepokoju.

Każdy, kto odda krew weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów:
• rower – ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej,
• sprzęt AGD ufundowany przez Regionalne Centrum Handlowe „WAMEX” w Łęcznej,
• wyroby ze szkła od Edwanex – huta szkła w Rossoszu,
• talony do wykorzystania w: Restauracja & Pokoje gościnne „Emocja” w Łęcznej, Restauracji Secession Hotel w Łęcznej i Restauracja Country z Łuszczowa,
• gadżety L.W. „Bogdanka”.

Losowanie nagród odbędzie się na scenie ok. godz. 17.00. Obecność obowiązkowa.